برای تنها کسی که همیشه هست وقتی حتی هیچ کس نیست

 

دلم هوای گریه کرده است، یک شب بلند گذشت قرار بود آرامش بیابم نمیدانم چرا من آرامش نیافته ام، شاید از سر دل پر تقصیر من است که اینطور بد شکسته است، دوباره غم بر نگاهش نشسته است، دلم هوای حرفهایی را دارد که تنها تو میدانی و بس، دلم از سنگینی این حرفها اما خم شده است،‌ حرفها بغضی میشود بر گلویم آوار میشود، چشمانم اما هنوز سرگردان دستهای تو است،‌ تویی که همیشه کنارمی حتی وقتی که هیچ کس نیست،‌ دلم از این زندگی، از این آدمها،‌ از دل سنگشان بد گرفته است،‌ دلم هوای یک آغوش گرم دارد پس چرا آغوشت را برویم باز نمیکنی،‌ میدانم میدانی که تنهاتر از همیشه ام،‌ میدانی که جز تو کسی صدایم را نمیشنود، از چشمانم رمز اشک را نمیخواند، این لحظه ها که میگذرد با هر ثانیه دلم میلرزد از وسعت این همه تنهایی، نمیدانم کی باران چشمانم تمام میشود،‌ اصلا آیا تمام میشود، شاید سهم من همیشه بی چتر بودن زیر باران است.

صدایت کرده ام اجابت نمیکنی؟ یک بار دلم رها از این همه حاجت نمیکنی؟

تویی که شاهد هرچه هست بوده ای،‌ تویی که همیشه از بخشش سروده ای

 

پیوست: ترا باز میخوانم، ترا در حالی میخوانم که نفسهایم بیش از همیشه سنگین است. خورشید رو به غروب است در این لحظه صدایم را میشنوی؟

هرگونه استفاده و کپی برداری از مطالب این وبلاگ بدون اطلاع صاحب وبلاگ پیگرد قانونی دارد.

/ 98 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است

مریمی

خیلی عالی خیلی خیلی وبلاگت دوس دارم موفق باشی ....[گل][تایید][ماچ]

بنیامین ایکس

خیلی قشنگه خیلی@};- هیچ مسافری به زیبایی و آسودگی یک آه که از دل بنده ای بیرون میادو به سمت خانه ی آفریدگار میره به مقصد نمیرسه!

بنیامین ایکس

ط[گل][گل][گل]

بنیامین ایکس

ط[گل][گل][گل]

سوگند

یکی بود ..... او همیشه هست ... [گل]

بنیامین ایکس

سلام آرزو خانم لطف دارین و ممنون که پاسخ دادین به کامنتم من بدون چشم داشت بهتون سر میزنم چون اگه انتظار جبران داشته باشم محبتم برام زیبا نیست دوست دارم بدون حساب دوست بدارم تا بدون حساب دوستم بدارند.... اینم بگم که شما برام خیلی ارزشمندین[گل]

شکوفه

باران که بند بیاید تازه خاطره شروع می کند به چکه کردن...

شکوفه

خدایا... با تو که باشم تمام دور ها نزدیکند و نا ممکن ها ممکن